BİTKİ YETİŞTİRMEDE DİKKAT EDİLECEKLER

SAKSIDA BİTKİ YETİŞTİRMEK İÇİN

 EKO EVSERA ÇEŞİTLERİMİZ VARDIR.

Eko Evsera 2 çeşittir. 1. Eko Evsera:10 Poşetten Oluşmuştur.

2.GÜÇLENDİRİLMİŞ EKO EVSERA 10 Pöşetten Oluşmuştur. Ayrıca Güçlendirilmiş Eko Evsera Toprak,Kök Ve Çiçek Düzenleyicileri İlave Edilerek Fidenin Tutma Şansı Artırılırken; Çiçek Düzenleyicileri İlavesi İle De Bitkinin Çiçeklenmesi Ve Meyve Ye Dönüşümü Artırılmıştır.

Kullanımı:Eko Evsera Nano Teknoloji İle Hazırlanmıştır. 12 Li Paket (Evsera-1 Ve Evsera-2 Bitki Şurubundan) Ve 4 Farklı Bitki Tohumundan Oluşmuştur. Profesyonel, Usta Ve Amatör Tarımla Uğraşmak İsteyenler İçin Unutulmaz Bir Deneyimdir.

Pakete 12 Poşet Set Vardır. Her Set le en az 4 Bitki Yetiştirebilirsiniz.

Kullanışı:(1 Poşet Sete 2/3 Evsera-2 Ve 1/3 Evsera-1 Den Oluşur) Bu Setteki Bu Özel Karışımlı Ürünün  Aynı Anda 2,5 Litrelik Pet Şişeye Katıp; İçini Su İle Doldurup Çalkalayın. Bitkinizi Her Suladığınızda Bu Karışımı Çalkalayıp Pet Şişenin Kapağıyla 1 Veya 2 Kapak Bitkinize Veriniz.

Evsera Nasıl Uygulanır?: Suda,Toprakta,Kumda,Torfta ... vs her ortamda ortak kullanım şeklinin yanında su kültüründe farklı uygulama gerektiril.

Toprakta,Kumda,Torfta : Toz halindeki evsera şuruplarını 2,5 Litrelik su dolu pet şişede sulandırıp pet şişenin kapağıyla Bitkinin gelişim hızına ve ihtiyaca göre bir veya 2 kapak 1 litrelik sulama suya karıştırıp bu su ile bitkilerinizi sulayınız. Bitkinin Gelişmesine göre bu oranı artırıp azaltabilirsiniz. Beklenmedik etkilerde uzmanınıza danışınız.

Bitkilerinizin Gelişmesinde Dikkat edeceğiniz hususlar:

1-Bitkilerin yaşam ortamları günlük güneş görme oranı bitkinin cinsine göre değişir. En az 3 veya 4 saat güneş görmesi gerektiğini unutmayın.

2-Ortam sıcaklığı en az 18 C, en çok 50 derece arasında olmalı.

3-Tohumlar çimlenmemişse yedek tohum kullanınız. Tohumları belirtilen derinlikte olmasına dikkat ediniz.(Tohun derinliği tohum büyüklüğünün en fazla 7 katı büyüklükteki derinlikte olmalı.Örnek fasulye ve salatalık tohumları 1 CM boyundadır;Bu tohumlar en fazla 7 CM derinlikte Olmalı)

4-Gelişme istediğiniz gibi değilse; Bitkinin kök, gövde veya Yapraklarında parazit canlılar olabilir.Parazit canlıların en yaygınları Yeşil yaprak Bitleri ve kırmızı Örümcekler veya mantarlar olabilir. Bitkinin kök, gövde veya Yapraklarına Büyüteçle Dikkatlice bakarsanız bu parazitleri veya belirtilerini görebilirsiniz. Bu parazitlerden kurtulmak için Tarım bakanlığının bölge müdürlüğünde ilgili uzananlara danışabilirsiniz.Ücretsiz Yardımda bulunuyorlar.

Evsera Tüm sebze ve Meyvelere uygulanabilir.

Tohumdan Geliştirmede:Tohumların Çimlenmesi Süresince evsera bitki şurubu vermeye gerek yoktur.Tohumlar çimlendikten 10 veya 15 gün sonra evsera bitki şurubu verilmeye başlar.Tohumlar bizim gönderdiklerimizi de kullanabilirsiniz;veya kalitesine inandığınız kendi yöresel tohumları da kullanabilirsiniz. Evsera sisteminde tohum veya fideyi piyasadan aldığınız veya kendinizin yetiştirdiği tohum veya fide kullanmanızı öneririz. Bizim tohum veya fideler belli bölgelerin tohum veya fideleri olduğundan sizin bölgenize uyum sağlayamayabilir. Evsera sisteminde önemli olan Evsera bitki şuruplarıdır.

Pazaradan Aldığım fide veya tohumlrı kullanabilirmiyim?: Kullanabilirsiniz.Bizim tohum veya fideler belli bölgelerin tohum veya fideleri olduğundan sizin bölgenize uyum sağlayamayabilir.Parazitlerden uzak fide ve tohumlar daha verimli oluyor.Evsera sisteminde önemli olan Evsera bitki şuruplarıdır.

Toprakta Evsera Bitki Şurubu Kullanabilirmiyim?: Torakta ,kumda ,Tofta, Pozada Hangi ortamda oluusa olsun en kaliteli ve istenilen tatta sebze veya meyve Evsera bitki şurupları ile yetiştirebilirsiniz.

Farklı ortamlarda deneyecekseniz deneyiminiz varsa paylaşınız; Deneyiminiz yoksa sorunuz.Olumlu ve olumsuz gelişmeleri bildirmeniz bizler için önemlidir. evsera.1@hotmail.com a mesaz atabilir veya 5053692513-5333429207 arayabilirsiniz.

Evsera ile bereketli ve sağlıklı gıdalar yetiştirmeniz dileğiyle.

Güncel Gelişmeleri www.evsera.com Adresinden Takip ediniz.

ORGANİK M.B. Evsera BİTKİ ŞURUPLARI TANITIM SAYFASINA © 2017
Altyapı: OpenCart-TR