Evsera Çeşitleri Nelerdir ve Evsera NEDİR.

 

 

EVSERA BİTKİ BESİN ÇEŞİLERİ 2 ANA GRUPTAN OLUŞUR.

TOZ VE SIVI OLMAK ÜZERE.

TOZ OLAN BESİNLER SAF HALDEDİR. NAKLİYE VE SAKLAMA KOLAYLIĞI VARDIR. BELİRLİ ORANDA SU İLE SULANDIRILIP ŞURUBA DÖNÜŞÜR. ANA BİTKİ BESİN VE ŞURUP METARYELERİDİR.

SIVI OLANLAR İSE GENELDE EK VE YARDICI BESİNDİRLER. .

Evsera Bitki Besin Çeşitleri Ve Özellikleri

Toz Şeklinde Olan Ürünlerin Tamamı 5 Litre Suda 5 Gram (1, 5 Çay Kaşığı) Çözülerek Şurup Hazırlayınız.

Evsera Ana Maddeleri:

Amatörler Ve Uzmanlar İçin 3 Çeşit Evsera Ana Ürün Çeşitleri Mevcuttur.

Evsera -1: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur. Bitkinin Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Kök Ve Gövde Geliştiricidir. Özellikle Marul, Tere, Roka, Maydanoz, Şeker Otu, Vs. gibi bitkilerde Kök, Yprak ve Gövde kalitesini artırır. Kökten veya Yapraktan Uygulanabilir.  Kaliteli sebze – Meyve Yemek İstiyorsunuz Ve Bitkilerle Uğraşmayı Seviyorsunuz Bahçeniz Yoksa veya Varsa Size Ucuz, Kolay, Basit Ve Bereketli Ev Tarımı Haberimiz (Hobimiz) Var. Bu Ürünümüzü Topraklı Veya Topraksız Tarımın Tüm Sistemlerinde Evsera-1 Bitki Besinlerini Rahatlıkla Ve Hata Yapmadan Kullanabilirsiniz.

Evsera -2: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur. Bitkinin Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Çiçek Ve Meyve Geliştiricidir. Özellikle Domates, Biber, Salatalık, Çilek, Fasulye, Bezelye, Mısır, Havuç, Nohut… Vs. gibi bitkilerde çiçek ve meyve kalitesini artırır. Kökten veya Yapraktan Uygulanabilir.  Kaliteli sebze – Meyve Yemek İstiyorsunuz Ve Bitkilerle Uğraşmayı Seviyorsunuz Bahçeniz Yoksa veya Varsa Size Ucuz, Kolay, Basit Ve Bereketli Ev Tarımı Haberimiz (Hobimiz) Var. Bu Ürünümüzü Topraklı Veya Topraksız Tarımın Tüm Sistemlerinde Evsera-2 Bitki Besinlerini Rahatlıkla Ve Hata Yapmadan Kullanabilirsiniz

Evsera -3 Full: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur.  Kök, Gövde, Çiçek Ve Meyve Geliştiricidir. Özellikle Domates, Biber, Salatalık, Çilek, Fasulye, Bezelye, Mısır, Havuç, Nohut… Vs. Yemek İstiyorsunuz Ve Bitkilerle Uğraşmayı Seviyorsunuz Bahçeniz Yoksa Varsa Bu Ürünümüzü Topraklı Veya Topraksız Tarımın Tüm Sistemlerinde Evsera-3 FULL Bitki Besinlerini Rahatlıkla Ve Hata Yapmadan Kullanabilirsiniz. Bitkilerde Kök, Yaprak, Gövde, Çiçek, Meyve Kalitesini Artırır. Kökten veya Yapraktan Uygulanabilir. Kaliteli Sebze – Meyve Yemek İstiyorsunuz Ve Bitkilerle Uğraşmayı Seviyorsunuz Bahçeniz Yoksa Veya Varsa Size Ucuz, Kolay, Basit Ve Bereketli Ev Tarımı Haberimiz (Hobimiz) Var. Bu Ürünümüzü Topraklı Veya Topraksız Tarımın Tüm Sistemlerinde Evsera-1 Bitki Besinlerini Rahatlıkla Ve Hata Yapmadan Kullanabilirsiniz.

EVSERA YARDIMCI MADDELERİ:

Uzmanlar İçin Kullanması Önerilen Ek Yardımcı Maddeler:

Evsera Organix (Sıvı):  Yarasa, Güvercin, Solucan Gübresi, Enzimlerden Oluşan Birçok Organik Bitkisel Maddelerin Özel Şartlarda Fermente Edilerek Hazırlanmış, Dünyada İlk Ve Tek Üründür.  Kök, Gövde, Çiçek Ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Kombi: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur. Bitkinin Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Gövde, Çiçek Ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Ph Düzenleyici (Sıvı): Bitki Besini Litre Suyu Bitkinin Rahat Ve Gelişmesini Sağlar. Suyun Sertliğini Giderir. Suda Bulunan Minerallerin Bitkiye Faydalı Hale Getirir. İlaçların Daha Etkili Olmasını Sağlar. Toz Bitki Besinlerinin Rahat Çözülmesini Sağlar. Toz Besinlerin Sulandırılmasında Çok Etkilidir. Tüm Bitki Şuruplarında Litreye 4-5 Damla Katılarak Uygulanır.

Evsera Bitki Besini (Sıvı): Bitki Gelişiminin Her Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Kök, Gövde, Çiçek Ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Fide Besini (Sıvı): Fide Gelişim Döneminde Tohumlar Çimlenmeye Başladıktan Sonra Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Fidelerde Kök Ve Gövde Geliştiricidir.

Evsera Nektar (Sıvı): 10 Litre Suya 8 Damla. Bitki Gelişiminin Her Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Kök, Gövde, Çiçek Ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Mağnezyum (Mg) (Sıvı): 10 Litre Suya 10-15 Damla. Klorofilin Yapısında Yer Alır. Bitkide Fotosentez İçin Çok Önemlidir. Eksikliğinde Bitkilerde Gelişimi, Tohum Ve Meyve Oluşumu Zayıflar, Meyve Dökülmesi Fazlalaşır. Ayrıca, Bitkide Şeker, Yağ Ve Nişasta Oluşumuna Katkıda Bulunur

Evsera Kalsiyum (Ca) (Sıvı): 10 Litre Suya 12-18 Damla. Bitkide Hücre Duvarlarını Güçlendirir Ve Çevresel Strese Karşı Bitkinin Direncini Artırır. Kök Gelişimi İçin Gereklidir. Eksikliği Durumunda Kök Sistemi Çok Zayıflar Veya Tamamen Durur, Meyveler Yumuşar, Dayanıklılıkları Azalır.

Evsera Demir (Fe) (Sıvı): 10 Litre Suya 15-20 Damla. Demir Bitkilerde Klorofil Oluşumu İçin Mutlak Gereklidir. Fotosentez, Protein, Karbonhidrat Oluşumuna, Solunuma Ve Çoğu Enzimin Faaliyetine Yardımcı Olur. Kireç Oranı Yüksek Topraklarda Bitki Tarafından Alımı Zorlaşır. Eksikliğinde Gelişme Geriler, Kalite Ve Verim Azalır.

Evsera Bitki Şuruplarıyla Herkes Yapabilir, Sizde Yapabilirsiniz. Ülkemizde En Kolay Yetişen Bitkilerle, Güneş Gören Uygun Bir Yeriniz Varsa, Bereketli Ve Kaliteli Teknolojik Tarımı Topraklı Veya Topraksız Sizde Yapabilirsiniz.

Şurup Nasıl Hazırlanır:

Balkonda, Saksıda, Toprakta Sabze Meyve Yetiştirmek İçin Evsera Şurup Nasıl Hazırlanır:

5 Gram (1,5 Çay Kaşığı) Evsera 3 Full 5 Litre Su Dolu Pet Şişede İyice Eritip Şurup Şekline Dönüştürünüz.

Bu Şurubu Her 2. Sulamada Bitki Başına 1 Çay Bardağı Sulama Suyundan Sonra Bitkinize Veriniz.

Topraksız Sistemde (Durgun Su ,Akan Su ,Hidroponik, Katı Ortam Su Kültürü...Vs) Şurup Nasıl Hazırlanır:

8 Gram (2 Çay Kaşığı) Evsera 3 Full 1 Yemek Kaşığı Evsera Bitki Besini Ve 40 Damla Evsera Ph Üçünü Birlikte 10 Litre Su Dolu Aynı Kabta Birleştirilir

Her 2. Sulamada Bitki Başına 1 Çay Bardağı Sulamadan Sonra Verilir.

Otomatik Sistemde İse Deponuzun Büyüklüğüne Göre Bu Oranda Evsera Şurup Hazırlanıroz Şeklide Olan Ürünlerin Tamamı 5 Litrede Suda 5 Gram (1,5 Çay Kaşığı) Çözülerek Şurup Hazırlayın

Pratik Bilgiler

Sebze Meyve Yetiştirme Teknikleri Nelerdir:

Öncelikle Kaliteli Tohum Veya Fide Temin Ediniz.

Güneş Gören Havadar Ve Stresten Uzak Ortam Sağlayın,

Düzenli Sulayın Ve Besleyin Aşırı Sıcak Ve Aşırı Soğuk Olmamalı.

Zararlılardan Korunmalı...

Domates Ve Salatalıklar Sırık Cinsiyse Uzamlarını Rahat Sağlayacak Şekilde Ayarlayın Ve Yan Sürgün Verdirmeyin, Çıkan Sürgünleri Kesin (Koltuk Alma)

Kapalı Ortamda Çiçekler Meyveye Dönüşmesi İçin Çiçeklerin En Güzel Göründüğü Zamanda Halandırın() Veya Çiçeklerin İçine Üfleyin.

 Evsera Nedir Ve Evsera’nın İçeriği:

Bitkilerin Dengeli Ve Düzenli Beslenmesi İçin 70 E Yakın Organik Mineralden Ve N,P,K Gibi Makro Besinlerden Oluşur. Nano Teknolojik Ölçülerle Geliştirilmiş Bitki Besini(Şurubu) Dur. % 100 Yerli Olan Bu Buluş; 15 Yıl Süren Çalışmalar Ve Yaklaşık 3000 Kontrollü Deneyler Sonunda İcad Edilmiş Olup 2011 Yılında Yılın İçadı Seçilmiştir.

 

PEÇETEDE SUDA,KUMDA,TOPRAKTA ÇİLEK,DOMATES,BİBER,SALATALIK,FASULYE VS YETİŞTİRMEK İSTERMİSİNİZ.

Ayrıca Evsera Şuruplarını  tüm topraklı veya topraksız ekim yöntemlerinde kullanabilirsiniz.


FOX ANA HABERDE EVSERA İLE HABER evsera

EV SERA NEDİR?

Ev Sera doğal yollardan sebze ve meyve yetiştirme tekniğidir. Yıllar süren araştırmalar sonunda geliştirilen Ev Sera tekniği size her ortamda istediğiniz sebzeyi ve meyveyi yaz-kış yetiştirme fırsatı sunar. Ayrıca topraksız tarımın özel bir versiyonudur.

 

EV SERA NIN FAYDALARI NELERDİR?

1- Verimsiz topraklarda ürün almak mümkündür.
2- Ürünler kontrollü hava şartları ve beslemeden dolayı daha çabuk
olgunlaşır.
3- Gerekli besinler verildiği için daha çok ürün elde edilir.
4- Ürünler daha lezzetli ve daha uzun ömürlüdür.
5- Topraksız tarım büyüme ortamının sık sık değiştirilmemesinden
dolayı daha ekonomiktir.
6- Topraksız tarımla daha fazla, daha kaliteli, daha lezzetli ve daha
uzun ömürlü ürün elde edilir.
7-
Terasta ve balkonda domates biber vs. ne isterseniz yetiştirmek mümkün.
8- Odanızın havasını temizler, stresinizi ortadan kaldırır.
9- Taze, hormonsuz, doğal ürünler elinizin altındadır.
10
-Yılda 4 ürün alınabilmesi ve verimli toprağa ihtiyaç duyulmaması

 

EVSERA NELERDEN OLUŞUR?

Ana parçası Nano teknoloji ile üretilmiş olup konsantre bitki (Şurubu) besininden oluşmuştur.

 

EV SERA İLE NELER YETİŞTİRİLEBİLİR?

Fasulye, Salatalık, Domates, Biber, Çilek, Bezelye, Mısır, Havuç, Turp, Nohut gibi ürünler yetiştirilebilir.

 

EV SERA NEREDE YETİŞİR?

Ev sera size ihtiyacınız olan sebze, meyve ve çiçekleri suda, kumda, toprakta, torfta, talaşta vs… kısaca her ortamda her yerde yetiştirme fırsatı sunar. 

 

EV SERA NASIL UYGULANIR?

1 paket ev sera bitki şurubunu 2,4 litrelik su ile çözüp haftada 1 defa yarım çay bardağı ölçekle bitki saksısına uygulanır.

 

EV SERA’NIN AMACI

Tarım ülkesi olan ülkemizde tarıma elverişli havası ile 7 den 70 ‘e herkesin 12 ay boyunca doğal yollardan basit araç ve yöntemlerle istediği bitkiyi ve sebzeyi yetiştirebilmesi, verimli toprağa ihtiyaç duymadan her ortamda ürünün yetiştirilmesi, bahçesi olmayan ama bitkilerle uğraşmayı seven kişilere yaz-kış hormonsuz, organik, doğal ve dalından yeni kopmuş domates, salatalık, çilek, fasulye, biber, bezelye, mısır, havuç, nohut, patlıcan yetiştirmesi imkanını sunar. Ev Sera’yla hata yapmadan; uygulanması kolay, ucuz, basit, doğal ve bereketli bir bahçe oluşturulabilir.

 

HEDEF KİTLESİ:

 SAKSIDA,BALKONDA,PENCERE ÖNÜNDE, SUDA,KUMDA,TOPRAKTA ÇİLEK,DOMATES,BİBER,SALATALIK,FASULYE VS YETİŞTİRMEK İSTERMEK İSTEYEN HERKES İÇİN GELİŞTİRİLMİŞTİR. AYRICA EĞİTİM AMAÇLI OLARAKTA:

1-Ana Sınıfı ve İlk Öğretim 1.2.3. Sınıf Hayat Bilgisi Dersi ve İlgili Konu Araç ve Gereçleri

2-İlk Öğretim 4.5.6.7. ve 8. Sınıf Fen ve Teknoloji Dersi ve İlgili Konu Araç ve Gereçleri

3-Lise 9.10.11. ve 12. Sınıfların Biyoloji Dersi ve İlgili Konu Araç ve Gereçleri

4-Hobi Olarak Sebze Yetiştirmeyi Düşünen Herkes.

ORGANİK M.B. Evsera BİTKİ ŞURUPLARI TANITIM SAYFASINA © 2017
Altyapı: OpenCart-TR