Kategoriler

EVSERA NEDİR ?

EVSERA TANITIM VİDEOSU

 

EVSERA NIN SERÜVENİ

2009 Yılında Topraksız teknolojik tarım uzmanı Yaşar Özdemir'in geliştirdiği Evsera bitki şurubları teknolojik tarımın gelişmesinde oldukça önemli adımlar atılmasını sağlamıştır. Ürettiği ürünler başta Avrupa olmak üzere uluslararası standartlara sahip olup Evsera-1 ve Evsera-2 gibi seri markaları ile sahasında bir öncü haline gelmiştir. % 100 Yerli Olan Bu Buluş; 15 Yıl Süren Çalışmalar ve Yaklaşık 3000 e yakın Kontrollü Deney Sonunda İcad Edilmiş Olup 2011 Yılında Yılın İcadı Seçilmiştir. 

1960 lı Yıllarda Japonların Devlet Desteğiyle Geliştirdiği Topraksız Tarım Tekniğinin 1990 lı Yıllarda İsrailde Uygulanmaya Başlamıştır.  Yıllarca Farklı Yabancı Markalar Adı Altında İthal Edilen Bitki Besinleri Ve Gübrelerde Dışa Bağımlılığının Azaltılması Amacıyla Uzman Biyolog Yaşar Özdemir in Tamamen Kendi İmkanlarıyla 15 yıl boyunca Azim Ve Kararlılıkla Kontrollü Deney Ve Araştırmaları sonucu İstenilen Sonuçtaki Formüllü Elde Etti.

Sonucun Daha iyi Olması İçin Nano Teknolojiyi de Uygulayarak Formülü Geliştirip Organik Mikro besinlerle Zenginleştirip Daha Güçlü Formül elde etmiştir. Formülü,Patenti Ve İsmi İle  % 100 Yerli Ürün Geliştirmiştir.

Ayrıca Uzmanların Belirttiğine Göre Evsera Tekniği İle Organik Mikrobesinler Sayesinde Doğal Yollarda Nadasa Bırakıldığında ve Doğal Gübrelerle Yetiştirildiğinde Elde Edilebilecek Tat, Koku Ve Lezzete Ürün Elde Etmek Evseranın Zengin Organik Mikrobesinleri Sayesinde Oldukça Kolaylaşmıştır. Evsera Ulusal ve Yerel Basında Toplam 20.000 dakika Gibi haber ve Canlı Yayınlarla Anlatılarak Alanında Rekor Kırmıştır. 2011 İCADLAR SIRALAMASINDA 1. OLAN EVSERA ULUSAL KANALLARDA

 

       

EVSERA NEDİR?

Ev Sera; doğal yollardan hatasız, bol verimli (2- 5 kata kadar) sebze ve meyve yetiştirme imkanı sunan nano teknolojik bitki besinidir. Yıllar süren araştırmalar sonunda geliştirilen Ev Sera bitki besini size her ortamda istediğiniz sebzeyi ve meyveyi yaz-kış yetiştirme fırsatı sunar. Evsera ayrıca bir bitki besini olması yanı sıra topraksız tarımın özel bir versiyonudur, doğal yollardan sebze meyve yetiştirme tekniğidir.

Evsera kesinlikle hormon olmayıp tam tersi hormonlara karşı üretilmiş bir bitki besinidir. Evsera; organik nanoteknolojik mikrobesinli bir bitki besinidir. Avrupa Birliği İyi Tarım Uygulamaları içerisinde yer almaktadır.

İçerik olarak Evsera; bitkilerin Dengeli Ve Düzenli Beslenmesi İçin 70 E Yakın Organik Mineralden Ve N,P,K Gibi Makro Besinlerden Oluşur. Nano Teknolojik Ölçülerle Geliştirilmiş Bitki Besini (Şurubu) dur. % 100 Yerli Olan Bu Buluş; 15 Yıl Süren Çalışmalar ve Yaklaşık 3000 Kontrollü Deneyler Sonunda İcat Edilmiş Olup 2011 Yılında Yılın İcadı Seçilmiştir. Ve bu özellikleri sayesinde Evsera ürün yetiştirirken 2 kattan 5 kata kadar daha fazla verim almanızı sağlar.

Bitki besini seçimi (diğer adıyla gübre) kullanıcının vermesi gereken en önemli kararlardan biridir. Doğru besinler ve uygun kullanım ile çok kaliteli ve yüksek verimde bitkiler yetiştirilebilir.  Organik ve mineral bazlı bir çok besinin , toprak, hidroponik ve cocopeat vs. için ayrı formülasyonları mevcuttur. Evsera için ise ayrı formülasyonlar yoktur, her ortam ve koşulda evsera bitki besini kullanılabilir. Evsera Bitki Besinleri bitkinin Sağlığını, tadını, Kokusunu, ağırlığını ve kalitesini doğrudan etkiler.

Evsera  Bitki Besinleriyle Sadece Deneyim İsteyen ve Pahalı Su Kültürlerinde Uygulanabileceği Gibi; Topraklı ve Topraksız Tüm Ortamlarda (Toprakta,Saksıda,Bahçede,Balkonda …vs) da Bu Sistemle Hatasız Ve Kaliteli Sebze Veya Meyve nın Yetiştirilebilecek Olmasıdır. Özel Hibrit ve GDO lu Tohumlarla, Teknolojik ve Pahalı sistemlerde;  Bu İthal ürünler kullanılırken; Geliştirilen Evsera İthaller gibi; Çok basit Tekniklerde ve Yerel Tohumlarda da uygulanabiliyor.

Evseranın Mucidi Biyoloji Öğretmeni Yaşar Özdemir

Evsera ile nasıl (2-5 kata kadar) daha fazla verim alınabiliyor?

1- Dengeli ve düzenli beslenmenin tüm canlılar üzerindeki gelişim etkisini biliyoruz. Beslenme problemi olan insanlar cılız ve kısa olurken dengeli ve düzenli beslenenler uzun, kilosu yerinde ve gelişkin olmaktadır. Canlılardaki bu durum %50 genetik ve % 50 çevresel olmakla birlikte bitkiler içinde aynısı geçerlidir. Evsera %50 çevresel faktörleri en iyi hale getirerek fazladan verim sağlıyor.

2-Evsera sayesinde bitki köke vereceği enerjiyi meyveye verir. Bitkiler normal şartlarda gerekli besinlere ulaşmak için köklerini uzatırlar. Evsera ile bitkinin tüm ihtiyacı hazır karşılandığı için kök uzatmak zorunda kalmaz ve tüm enerjisini meyveye verir. Böylelikle evsera fazladan verim sağlıyor.

3- Normal üretimde gerekli besinler bitkiye bazen verilir bazen verilmez. Şöyle ki her gün bakıp sulasanız bile bitkinin ihtiyacı olan bir elementi su ile vermiş olmazsınız. İşte böyle bir durumda bitki ertesi gün ihtiyacı olacak besini alıp alamayacağını bilemez bu durum bitkiyi strese sokar. evsera ile bitki her gün gereken tüm besinleri alacağını bilmekte böylece strese girmemektedir. Böylelikle evsera fazladan verim sağlıyor.

4-Dünyada her şeyin bir oranı, bir anahtarı olduğu gibi, canlıları da açacak yönlendirecek besin oranları yani anahtarları vardır. Bitkiler için bu oran evsera nın formülünde gizlidir.  Bu formülü sayesinde evsera fazladan verim sağlıyor.

 

EV SERA NIN AVANTAJLARI NELERDİR?

1- Verimsiz topraklarda ürün almak mümkündür.
2- Ürünler kontrollü hava şartları ve beslemeden dolayı daha çabuk
olgunlaşır. Gerekli tüm besinler verildiği için daha çok ürün elde edilir.

3- Ürünler daha lezzetli ve daha uzun ömürlüdür.

4-Yılda 4 ürün alınabilmesi ve verimli toprağa ihtiyaç duyulmamaktadır.
5- Topraksız tarım ile kullanıldığında büyüme ortamının sık sık değiştirilmemesinden
dolayı daha ekonomiktir. Gene topraksız tarımla daha fazla, daha kaliteli, daha lezzetli ve daha uzun ömürlü ürün elde edilir.
6- Terasta ve balkonda domates biber vs. ne isterseniz yetiştirmek mümkün.
7- Odanızın havasını temizler, stresinizi ortadan kaldırır.
8- Taze, hormonsuz, doğal ürünler elinizin altındadır.

 

Evsera'nın Diğer İthal Gübrelerden Farkı

Evsera; Bitki yetiştiriciliğinde hata oranını sıfırı indirgemek amacıyla makro ve organik mikro elementlerin nano teknolojik hesaplarla ayarlanarak, özel bir şekilde hazırlanmış bir formüle sahip olduğundan;

1- Bitkinin dengeli ve düzenli beslenmesini sağlarken elde edilen ürününde doğal, organik tat ve kokusunda olmasını sağlar.

2-Doğal renklidir.Toprağı Zehirleyen Kimyasal boya içermez.

3- Ayrı formülasyonlar, karışık yöntemler içermediğinden Hata Yapma Riski Azdır.

4- Ekonomiktir. Başka Gübre Kullanmanıza Gerek Yoktur.

5- Kullanımı Kolaydır.

6- Toprakta, Torfta, Pamukta, Süngerde, Kumda, Suda …Vb. Bütün Ortamlarda Hatasız Bereketli Sonuç Alırsınız. BALKONDA, PENCERE ÖNÜNDE, SAKSIDA, BAHÇEDE, SERADA istediğiniz her yerde ve ortamda HATA YAPMADAN Yaz-kış, Doğal Yollardan Kolayca Domates, Biber, Salatalık, Çilek, Fasulye, Soğan, Maydanoz, Taze Soğan,Tere, Dere Otu, Turp, Semizotu, Hindiba-Radika, Buğday, Kedi Çimi, Fesleğen, Taze Sarımsak, Roka, vs. Yetiştirebilirsiniz.

7- Bütün Bitki Tohumlarında Ve Fidelerinde Kullanabilirsiniz.

8- Dozları Özel Ayarlanmıştır. 7 Den 70 E Herkes Tarafından Kullanılabilir.

9- Toz Halinde Olduğundan Bozulmadan Uzun Süre Kalabilir. Yıllarca Kullanırsınız.Taşıma Ve Saklama Kolaylığı Kazandırır.

10- % 100 yerlidir. Tarım Bakanlığı Belgelidir. Neslinin İlk Temsilcisidir. Sertifikalıdır.

 

 

 

EV SERA’NIN AMACI

Tarım ülkesi olan ülkemizde tarıma elverişli havası ile 7 den 70 ‘e herkesin 12 ay boyunca doğal yollardan basit araç ve yöntemlerle istediği bitkiyi ve sebzeyi yetiştirebilmesi, verimli toprağa ihtiyaç duymadan her ortamda ürünün yetiştirilmesi, bahçesi olmayan ama bitkilerle uğraşmayı seven kişilere yaz-kış hormonsuz, organik, doğal ve dalından yeni kopmuş domates, salatalık, çilek, fasulye, biber, bezelye, mısır, havuç, nohut, patlıcan yetiştirmesi imkanını sunar. Ev Sera’yla hatasız; uygulanması kolay, ucuz, basit, doğal ve bereketli bir bahçe oluşturulabilir.

 

HEDEF KİTLESİ:

Evsera'nın ana hedef kitlesi; şehirde, evde (tarım için dar alanlı yerlerde) doğal şekilde kendi sebze meyvesini yetiştirmek isteyen üreticiler olmakla birlikte, Evsera içeriği ve özellikleri sayesinde her türlü tarım alanına hitap etmektedir. Klasik topraklı tarım yapanlar, seracılar, teknolojik topraksız tarım yapanlar, peyzajcılar ve öğrencilerde alanında bir numara olan Evsera bitki besininin hedef kitleleridir.

Bitki Besinleri Dünyanın Birçok Ülkesinde Yıllarca Sera Ortamımda Kullanılıyor. Biz Bu Teknolojiyi Geliştirerek Ev Ortamına Uyarladık

Verimli Toprağa İhtiyaç Olmadan Her Ortanda (Pencere Önü, Kullanılmayan Çatı Katları Veya Binanızın Terası… Yaz-Kış 12 Ay Hormonsuz, Organik Ve Doğal Dalından Yeni Kopmuş, El Emeği Göz Nuru Domates, Biber, Salatalık, Çilek, Fasulye, Bezelye, Mısır, Havuç, Nohut… Vs. Yemek İstiyorsunuz Ve Bitkilerle Uğraşmayı Seviyorsunuz Bahçeniz Yoksa Veya Varsa Size Göre Bir Haberimiz (Hobimiz) Var. Ucuz, Kolay, Basit Ve Bereketli Ev Tarımı.

Evsera ile; Kendi Yetiştirdiğiniz Sebzelerinizin Doğal Lezzetini Gururla Ailenize Ve Dostlarınıza Sunacak,Bu Zevkli Uğraşın Vazgeçilmez Bir Hobiniz Olduğunu Fark Edeceksiniz. Alternatif Ev Tarımı OLARAKTA Adlandırılan Evsera İle Eviniz Bahçeniz Olacak Ve KENDİNİZ Yetiştirip Kendiniz Yiyeceksiniz.

Eğiticidir. (Örnek:Siz Ve Çocuğunuz; Yediğimiz Sebzenin Hangi Aşamalardan Geçerek Soframıza Geldiğini Yaparak Ve Yaşayarak Görebileceğimiz Bir Deneyim) (Başka Ek Bir Gübre Kullanmadan ) Doğal Yollardan İstediğiniz Her Şeyi Yetiştirebilirsiniz.

Çevreci, Avrupa Standartlarına Uygun Organik Mikro Besinli, Sertifikalı Evsera İle Ucuz, Uygulaması Kolay, Hatasız, Doğal Ve Bereketli Ev Tarımına Hazırsanız; Ne yapayım diye Düşünmeyin; Evsera yı deneyin.!

 

Evsera BİTKİ BESİN Çeşitleri ve ÖZELLİKLERİ

Evsera bitki besinleri 3 çeşittir, fakat Evsera 3 full ün bulunması ile tek çeşide düşmüştür. Şöyleki; Evsera-3 Full; Evsera-1 ve Evsera-2 nin kombinasyonudur. İlk olarak Evsera 1 kök ve gövde geliştirici olarak icad edilmiş, Evsera 2 ise çiçek ve meyve geliştirici olarak icad edilmiş iken bu ikisi birleştirilerek Evsera 3 Full hem kök gövde hem de çiçek ve meyve geliştirici olarak tüketicinin hizmetine sunulmuştur. Yani "0" dan başlayacaklar Evsera 3 Full tek başına yeterli olacaktır. Evser-1 ve Evsera-2 nin isteğe bağlı üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Evsera -1: Toz Bitki Besini SULANDIRILINCA Şurup Olur. BİTKİNİN Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Kök Ve Gövde Geliştiricidir.

Evsera -2: Toz Bitki Besini SULANDIRILINCA Şurup Olur. BİTKİNİN Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. ÇİÇEK VE MEYVE Geliştiricidir.

Evsera -3 FULL: Toz Bitki Besini SULANDIRILINCA Şurup Olur. BİTKİNİN Gelişme Döneminde Kök Ve Yaprak-tan Uygulanır. Evsera-1 ve Evsera-2 nin bileşiminden oluşmuştur. Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve  Geliştiricidir.

Toz Şeklinde Olan bu Ürünlerin Tamamı 5 Litre Suda 5 Gram (1, 5 Çay Kaşığı) Çözülerek Şurup Hazırlanmaktadır.

Evsera Ürünlerinin Ortak Özelliği:

1- Ürünlerin Tamamına Yakını Senelerce Süren Kontrollü Deneyler Sonunda Üretilmişlerdir. (Evsera Bitki Şurupları Ve Bitki Yetiştirme Ürün Çeşitleri Yüzerce Deneme Sonunda Meydana Getiriliyor) Üretilen Ürünler Kalite Standartlarına Dikkat Edilmiştir.

2- Dünyanın En Ekonomik, En Konsantre Ve En Bereketli Ürünüdür (Ortalama 10 Kuruş İle 40 Kuruş Arası Litre Fiyatına Sahiptir. Marketlerdeki Benzerlerine Yarım Litresine 5-6 Tl dir.)

3- Organik Mikro Besinlerden Oluşmuştur. Evsera Bitki Besinleri Yaklaşık 70 E Yakın Makro Ve Organik Mikro Besinlerden Oluştuğunda Bitkinin Tüm İhtiyaçlarını Karşılar.

4- N,P,K Gibi Makro Besin Elementlerinden Oluştuğundan Ek Olarak Gübre Kullanmak Gerekmez.

5- Suda, Saksıda, Toprakta Veya Bahçede İstediğiniz Her Ortamda Tüm Sebze- Meyveleri Tüm mevsimlerde Yetiştirme İmkânı Sunar.

6-Nano Teknolojik Topraksız Tarım Da Kullanılan Ürünler Tamamen Çevre Dostudur.

7- Europ-Gap (Good Aqriculture Ppractice= Avrupa En İyi Tarım Uygulamaları), Ab Standartlarına Uygundur (Ec Fertilizer) Ve Organik Mikrobesinlidir.

8-Topraklı Veya Topraksız Tarımın Tüm Sistemlerinde Evsera Bitki Besinlerini Rahatlıkla Ve Hata Yapmadan Kullanabilirsiniz.

9- Durgun Veya Akan Su Kültüründe Hatasız Kesin Sonuç Alabilirsiniz.

10- Evsera İle Topraksız Veya Topraklı Tarım Çok Kolaydır. Toz Halindeki Evsera Bitki Besinlerini Sulandırıyorsunuz Ve Deponuzun Büyüklüğüne Göre Belli Oranlarda Katılır.1 Gram Toz Evsera Bitki Besini Ni 1 İle 3 Litrelik Suyu Bitki Besinine Dönüştürür. 4-7 Gün Boyunca Bitkinin İhtiyacı İçin Yeterlidir. Haftada 1 Veya 2 Defa Besin İlavesi Yapılır..

11-Ödüllü Bir Üründür: 2011 Yılı Yılın İcadı Ödülünü Aldı

12-Ulusal Medya Ana Haberlerde Ortalama 20 Bin Dakika Rekor Seviyede Kendinden Bahsettirdi.

13-Binlece Kişi Evsera Ürünlerini Kullanmasına Rağmen Şikâyet Ve Tenkit Bu Güne Kadar Hiç Almadı.

14-Saf Halde Ve Katkısızdır.

15-İhtiyacınız Olan Sebzeler Doğal Mı? Hormon Var mı?  Taze Mi? Gibi Sorularınız Ve Sorunlarınız Tarih Olacak.

 

Yerli, Patentli Ve Lisanslı Ürünler

                

 Yerli, Patentli ve Lisanslı Ürünlerimiz: -Tarım Bakanlığının Yetkilendirildiği Laboratuvarlarda Test Ve Analizleri Yapılıyor -Sağlığa Ve Çevreye Zararlı Madde Olmadığına Dair Bakanlık Lisans Ve Tescil Belgeleri Alınıyor.

Bütün ürünler bitkiye faydalı katkılarla formüle edilmiştir ,%100 suda çözünen ve klor içermeyen formülasyonlardır. Kompoze gübrelerde kullanılan mikro besinler tamamen organik şelatlı olup ve COMBI gibi şelatlı mikro besinler ‘organik tarımda kullanım Sertifikası’na sahiptirler. Firmamız; EC Fertilizer, Organik Gübre ve Organo mineral gübre çeşitleri ile her türlü bitkinin kalite verimini arttırmak için her türlü besin ihtiyacını karşılayacak oldukça fazla gübre, besin vs. çeşidine sahip olduğu gibi, üreticinin talebine göre ve çıkabilecek yeni ihtiyaçlara göre her türlü özel formülasyonlu gübre vs. üretme yeteneğine sahiptir. Bu konudaki taleplere cevap vermeye devam etmektedir.

Herkes Tarım Yapabilir mi ? Bitki Yetiştirmek Zor mu Kolay mı ?

Bitki yetiştirmek aslında kolaydır, çoğu ziraatçi profesyonelleştirmek adına bitki yetiştirme işini insanların gözünde zorlaştırmıştır. Bitki besin tabloları, karışık besin kombinasyonları, farklı türde bir çok besinler... Piyasadaki en basit bitki besini bile yan ürünleri hariç makro ve mikro elementli besinler diye iki çeşittir ve sizin en az iki çeşit bitki besini kullanarak tarım yapabileceğiniz türdedirler. Evsera ise tek başına tüm ihtiyaçları karşılayan bir besindir. En nihayetinde kimilerine göre gerçekten zor olsa da Evsera bitki besinleri bu işi kolaylaştırmıştır. Nitekim tarım konusuna kimyagerler el atmadan öncede insanlar binlerce yıldır tarım ve üretim yapıyorlardı, bir çoğu okuma yazma bile bilmeden 1 sayfalık tarım bilgisi ile... Şimdi ise tarımı mühendislik gibi gören bazı yetiştiriciler önyargılı bir şekilde Evsera nın getirdiği bu kolaylığa inanamamaktadırlar. Evsera'yı doğru şekilde kullananlar ise bir daha bırakamamaktadır :) Bu konuda bilmeniz gereken; tarım yapmak için kitaplar kütüphaneler dolusu bilgi birikimine sahip olmanız gerekmediğidir. İnsan doğal bir varlık olarak diğer doğa ve canlılarla uyum içerisindedir, bitkinizin hal dilinden anlayacaksınız ve ona göre isteklerini vereceksiniz, bitkiniz adeta sizinle neye ihtiyacı olduğunu belirterek konuşacaktır. Biraz teknik bilgi ile genlerimizde olan bitki ile uğraşma, bitki yetiştirme güdülerini kullanarak bu işi yapıyoruz, yapılmakta ve yapmalısınız.     

 
Bitki yetiştirmede uzman olmanıza gerek yoktur; çünkü bitki yetiştirmek, bitkilerde canlı olduğu için insan beslemekten farklı ve zor değildir. Nasıl ki çocuklara mama verdiğinizde orantısız (fazla ya da az) verseniz dahi ölmezler, en fazla ishal olur ya da bir müddet zayıf kalırlar; bitkilerde öyledir, bir sefer besini az ya da fazla kaçırsanız bitkilerinizde ölmezler ve bunu sonra kolayca telafi edersiniz.  
 
Sonuç olarak ne türde tarım yapacaksanız yapın korkmaya ve tomarla bilgi birikimine sahip olmanıza gerek yoktur. Evsera kullanıyorsanız korkmanıza hiç gerek yok :) Ki tarımda hata yapsanız dahi az üretim yaparsınız, kârdan zarar edersiniz. Evsera kullanıyorsanız hata yapsanız dahi daha fazla kârdan daha az zarar edersiniz. Korkusuz olmanız gerektiğinin bir diğer nedeni de; her işte olduğu gibi tarım işinde de tecrübe sahibi olmadan gelişme katedemeyecek olmanızdandır. Sadece okuyup öğrenerek, deneyip görmeden bu işte asla ilerleyemezsiniz. Tüm bu nedenlerden dolayı tarım yapmak istiyorsanız temel teknik bilgileri öğrendikten sonra (hem kendi kafanızı hem uzmanların kafasını çok şişirmeden) bu işe başlamanızı tavsiye ederiz.

EVSERA NASIL KULLANILIR?

Evsera nın kullanımı aslında hem topraklı hem topraksız ortamda aynı şekilde ve aynı kolaylıktadır fakat kullanıcıların daha iyi anlaması için biz Evsera yı topraklı ve topraksız ortamda kullanımı şeklinde ikiye ayırdık. Size daha hijyenik ve daha verimli olan topraksız tarımı tavsiye etmekle birlikte seçimi size bırakıyoruz.

A) TOPRAKSIZ TARIMDA EVSERA KULLANIMI (İÇİN TIKLA)

B) TOPRAKLI TARIMDA EVSERA KULLANIMI (İÇİN TIKLA)

 

Yeni başlamak istiyorsanız;

EVDE TARIM YAPMAYI ÖĞRENMEK (İÇİN TIKLA) 

 

Hala şüphelerim var diyorsanız;

EVSERA İLE YÜZÜ GÜLEN ÇİFTÇİLER (İÇİN TIKLA)

EVSERA İLE YETİŞENLER (İÇİN TIKLA)

 

MEDYANIN EVSERA YORUMU:

ÇILGIN FENCİNİN İCADI HABER KANALLARINI KİLİTLEDİ

 

 

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
EVSERA MİNİ POŞETTE
Mini Poşet Set: 2 Adet Evsera-2  Ve 1 Adet Evsera-1 Den Oluşur. 1.Kullanma Yöntemi B..
6.00TL 4.50TL
KDV Hariç: 4.50TL
BALKONDA TARIM SETİ - Evsera 3 FULL ile
  Bu ürün; 250 gram Evsera 3 full ve 5 adet organik tohum içerir. 250-300 litre suyu..
30.00TL 27.00TL
KDV Hariç: 27.00TL
Evsera-3 Full 100 gram
Yoğun istek üzerine herkes denesin ve faydalansın diye Evsera 3 Full 100 gram... 100-150 litr..
15.00TL 12.00TL
KDV Hariç: 12.00TL
EVSERA 3 FULL 250 Gram lık
250 gram Evsera Bitki Besini 250-300 litre suyu bitki besinine dönüştürür. Evde ve dilediğin..
30.00TL 25.00TL
KDV Hariç: 25.00TL
Evsera 3 FULL 500 GRAM lık
500 gram Evsera 3 full Bitki Besini 500-700 litre suyu bitki şurubuna dönüştürür. Evde ve di..
55.00TL 47.00TL
KDV Hariç: 47.00TL
Evsera 3 FULL 1000 GRAM lık
1 kg Evsera 3 full bitki besini 1 ton suyu bitki şurubuna dönüştürür. Evde ve dilediğiniz he..
90.00TL
KDV Hariç: 90.00TL
ORGANİK M.B. Evsera BİTKİ ŞURUPLARI TANITIM SAYFASINA © 2018
Altyapı: OpenCart-TR