EV SERA NEDİR.

KULLANMA KLAVUZU
1-Evsera nedir ve Evsera’nın İÇERİĞİ:
2-ŞURUP NASIL HAZIRLANIR
3-BİTKİ NASIL BESLENECEK
4-Evsera BİTKİ BESİN Çeşitleri ve ÖZELLİKLERİ
5-Fide ve Tohumlar
6-SİTRES DURUMLARI
 
1- Evsera nedir ve Evsera’nın İÇERİĞİ: Bitkilerin Dengeli ve Düzenli beslenmesi için 70 E Yakın Organik Mineralden Ve N,P,K Gibi Makro Besinlerden Oluşur. Nano Teknolojik Ölçülerle Geliştirilmiş Bitki Besini(Şurubu) dur. % 100 Yerli Olan Bu Buluş; 15 Yıl Süren Çalışmalar Ve Yakaşık 3000 Kontrollu Deneyler Sonunda İcad Edilmiş Olup 2011 Yılında Yılın İçadı Seçilmiştir. Ev Sera doğal yollardan sebze ve meyve yetiştirme tekniğidir. Yıllar süren araştırmalar sonunda geliştirilen Ev Sera tekniği size her ortamda istediğiniz sebzeyi ve meyveyi yaz-kış yetiştirme fırsatı sunar. Ayrıca topraksız tarımın özel bir versiyonudur
 
2-ŞURUP NASIL HAZIRLANIR: 6 Gram (1 Tatlı Kaşığı) Evsera 3 FULL  1 YEMEK KAŞIĞI  Evsera BİTKİ BESİNİ ve 30 Damla Evsera PH Üçünü Birlikte 10 Litre Su Dolu Aynı Kabta Birleştirilir Her 2. Sulamada Bitki Başına 1 Çay Bardağı Sulamadan Sonra Verilir.
 
3-BİTKİ NASIL BESLENECEK
Domates, Biber, Çilek Gibi Çiçekli Bitkilerde Besleme Programıdır.
Not: Besin Uygualamaları Fideler Ortama Uyum Sağladıktan Sonra Başlar Ve Aşagıdaki Uygulama Proğramı Takip Edilir
 
AMATÖRLER İÇİN: Taşta, Talaşta, Suda (Akan veya Durgun Suda) veya Toprakta
 
1.HAFTA UYGULAMASI
Evsera 3 FULL ve Evsera BİTKİ BESİNİ KÖKTEN
 4 Gram (1 Çay Kaşığı) Evsera 3 FULL  1 YEMEK KAŞIĞI  Evsera BİTKİ BESİNİ ve 30 Damla Evsera PH Üçünü Birlikte 10 Litre Su Dolu Aynı Kabta Birleştirilir Her 3. Sulamada Bitki Başına 1 Çay Bardağı Sulamadan Sonra Verilir.
 
2.HAFTA ve SONRAKİ HAFTALARDAKİ UYGULAMASI
Evsera 3 FULL ve Evsera Bitki Besini Kökten
 6 Gram (1 Tatlı Kaşığı) Evsera 3 Full  1 Yemek Kaşiği  Evsera Bitki Besini Ve 30 Damla Evsera Ph Üçünü Birlikte 10 Litre Su Dolu Aynı Kabta Birleştirilir Her 2. Sulamada Bitki Başına 1 Çay Bardağı Sulamadan Sonra Verilir.
 
HER AYIN SON HAFTA UYGULAMASI
Evsera 3 FULL ve Evsera Bitki Besini Kök Ve  Yapraklara Ayda 1 Defa Hafif Islatilacak Şekilde Püskürtülür
10 Litre Suya 6 Gram (1 Tatlı Kaşığı) Evsera 3 Full  1 Yemek Kaşiği  Evsera Bitki Besini Ve 30 Damla Evsera Ph Üçünü Birlikte 10 Litre Su Dolu Aynı Kabta Birleştirilir Her 2. Sulamada Bitki Başına 1 Çay Bardağı Sulamadan Sonra Verilir.
Sürekli Uygulanan Evsera 3 Full Ve Evsera Bitki Besinine Bu Hafta Ara Verilir
 
NOT: Yukarıdaki Uygulamalar DOMATES, BİBER, ÇİLEK GİBİ ÇİÇEKLİ BİTKİLERDE İdeal Besleme Programı Açısından Birbirini Tamamlar Ve En Yüksek Verim Alınır. Ancak Bazı Coğrafi Koşullar Bazen Teknolojik Koşullar Bazen De Mali İmkanlar Yeterli Olmaya Bilir, O Zaman Bu Uygulamalardan, Uygulama Zamanına Bağlı Kalarak Bir Veya Birden Fazla Uygulama Tercih Edilebilir. Yine De Belli Oranlarda Verim Alınır.
 
4-Evsera BİTKİ BESİN Çeşitleri ve ÖZELLİKLERİ
 
Evsera -1: Toz Bitki Besini SULANDIRILINCA Şurup Olur. BİTKİNİN Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Kök Ve Gövde Geliştiricidir.
 
Evsera -2: Toz Bitki Besini SULANDIRILINCA Şurup Olur. BİTKİNİN Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. ÇİÇEK VE MEYVE Geliştiricidir.
 
Evsera -3 FULL: Toz Bitki Besini SULANDIRILINCA Şurup Olur. BİTKİNİN Gelişme Döneminde Kök Ve Yaprak-tan Uygulanır.Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve  Geliştiricidir.
 
Evsera  KOMBİ: Toz Bitki Besini SULANDIRILINCA Şurup Olur. BİTKİNİN Gelişme Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Gövde, Çiçek ve Meyve  Geliştiricidir.
Evsera  KOMBİ: yüksek oranda şelatlı mikro besin içeren toz, bitki besinidir. organik ürün konumundadır, organik tarımda da kullanılan ve bitkinin her döneminde ihtiyacı olan meyve kalitesi ve verimini artıran bir organik bir toz mikrobesin şelatıdır.
 
Evsera PH DÜZENLEYİCİ (SIVI): BİTKİ Besini Litre SUYU BİTKİNİN Rahat Ve  Gelişmesini Sağlar. Suyun Sertliğini Giderir. Suda Bulunan Minerallerin Bitkiye Faydalı Hale Getirir. İlaçların Daha Etkili Olmasını Sağlar. Toz Bitki Besinlerinin Rahat Çözülmesini Sağlar. Toz Besinlerin Sulandırılmasında Çok Etkilidir. Tüm Bitki Şuruplarında Litreye 3 Damla Katılarak Uygulanır.
 
Evsera BİTKİ BESİNİ (SIVI):BİTKİ Gelişminin Her Döneminde Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve  Geliştiricidir. Evsera FİDE BESİNİ (SIVI):FİDE Gelişim Döneminde Tohumlar Çimlenmeye Başladıktan Sonra Kök Ve Yapraktan Uygulanır. Fidelerde Kök ve Gövde Geliştiricidir.
 
Evsera NEKTAR (SIVI): 10 Litre suya 10 Damla. BİTKİ Gelişminin Her Döneminde Kök ve Yapraktan Uygulanır. Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve Geliştiricidir.
 
Evsera MAĞNEZYUM (Mg) (SIVI): 10 Litre suya 20 Damla. Klorofilin Yapısında Yer Alır. Bitkide Fotosentez İçin Çok Önemlidir. Eksikliğinde Bitkilerde Gelişmi , Tohum Ve Meyve Oluşumu Zayıflar, Meyve Dökülmesi Fazlalaşır. Ayrıca, Bitkide Şeker, Yağ Ve Nişasta Oluşumuna Katkıda Bulunur
 
Evsera KALSİYUM  (Ca) (SIVI): 10 Litre Suya 20 Damla. Bitkide Hücre Duvarlarını Güçlendirir Ve Çevresel Strese Karşı Bitkinin Direncini Artırır. Kök Gelişimi İçin Gereklidir. Eksikliği Durumunda Kök Sistemi Çok Zayıflar Veya Tamamen Durur, Meyveler Yumuşar, Dayanıklılıkları Azalır.
 
Evsera DEMİR (Fe) (SIVI): 10 Litre Suya 20 Damla. Demir Bitkilerde Klorofil Oluşumu İçin Mutlak Gereklidir. Fotosentez, Protein, Karbonhidrat Oluşumuna, Solunuma ve Çoğu Enzimin Faaliyetine Yardımcı Olur. Kireç Oranı Yüksek Topraklarda Bitki Tarafından Alımı Zorlaşır. Eksikliğinde Gelişme Geriler, Kalite Ve Verim Azalır.
 
 
5-Fide ve Tohumlar:
Tohumlar: Tüm Tohumlaı Kullanabilirsiniz. Bizim Hediye Tohumlar Organik-Doğal Tohumlar Olduğundan Her Ortamda Ve İklimde Gelişmeyebilir.
 
Fideler: Bölgenize Uygun Daha Önce Denediğiniz Fideleri Kullanbilirsiniz. Markalı Fideler Tercih Edilir.
 
6-SİTRES DURUMLARI: Bitkilerin Düzensiz besleme ve Düzensiz sulama, aşırı sıcak,aşırı soğuk, rüzgarlı ortam ve bitki zararlıları sitrese girer.
 EV SERA NIN FAYDALARI NELERDİR?
1- Verimsiz topraklarda ürün almak mümkündür.
2- Ürünler kontrollü hava şartları ve beslemeden dolayı daha çabuk olgunlaşır.
3- Gerekli besinler verildiği için daha çok ürün elde edilir.
4- Ürünler daha lezzetli ve daha uzun ömürlüdür.
5- Topraksız tarım büyüme ortamının sık sık değiştirilmemesinden dolayı daha ekonomiktir.
6- Topraksız tarımla daha fazla, daha kaliteli, daha lezzetli ve daha uzun ömürlü ürün elde edilir.
7- Terasta ve balkonda domates biber vs. ne isterseniz yetiştirmek mümkün. 
8- Odanızın havasını temizler, stresinizi ortadan kaldırır. 
9- Taze, hormonsuz, doğal ürünler elinizin altındadır. 
10 Yılda 4 ürün alınabilmesi ve verimli toprağa ihtiyaç duyulmaması

 

EVSERA NELERDEN OLUŞUR?

Ana parçası Nano teknoloji ile üretilmiş olup konsantre bitki (Şurubu) besininden oluşmuştur.

EV SERA İLE NELER YETİŞTİRİLEBİLİR?

Fasulye, Salatalık, Domates, Biber, Çilek, Bezelye, Mısır, Havuç, Turp, Nohut gibi ürünler yetiştirilebilir.

EV SERA NEREDE YETİŞİR?

Ev sera size ihtiyacınız olan sebze, meyve ve çiçekleri suda, kumda, toprakta, torfta, talaşta vs… kısaca her ortamda her yerde yetiştirme fırsatı sunar. 

ZARARLILARDAN KORUYUNUZ

GELİŞME DÖNEMİNDE BEKLENMEYEN DURUMLARDA UZMANINIZA DANIŞINIZ.


TOPRAKSIZ DOMATES AĞAÇLARI YETİŞTİ... paylaşan: evsera

Topraksız Büyük Boy Teknolojik Tarım Yapmak İsteyenler :

20 - 20000 M2 ve üzeri Güneş Gören Çatı,Fabrika Üstü veya Verimsiz Alanı Olanlar İçin Teknolojik Topraksız Tarım Yapmak İsteyenler.

 için Özel Projeler Yapılır

 Evsera Bitki Besinleri İle 1 M2 Alanda Topraksız Tarım ile 15 - 75 Kg Arası Domates,Salatalık,Fasulye,Biber...vs Ne isterseniz Yetiştirebilirsiniz.

Bize Aramanız Memfeatınıza Olacaktır.

Ayrıca:İstediğiniz Tekno kentte Yerinizi almak için hazır projeler Temin edilir.

Projelerinizin hatasız olarak kabul görmesi için Eğitim Daışmanlığı veya Klavuzluk hizmetleri verilir.

Bir çok çalışmamız sonuçlammış olup; Çalıştığımız Firmaların İsteği Üzerine Buralarda yayınlayamıyoruz. Özel Görüşmlerimizde Payalaşırız.

Avrupa Birliği Projeleri,Tübitak Projeleri, Earged Projeleri ...vs Tüm Projelerde Odes Ges Grup Olarak İstediğiniz teknik Danışmalık yapılır.

 

0533 3429207

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Evsera 3 FULL 500 GRAM lık
ÜRÜN 500 G LIK SAF TOZ HALİNDE Evsera 3FULL BİTKİ BESİNİNDEN OLUŞMAKTADIR SULANDIRILIGINDA 5..
139.00TL 79.90TL
KDV Hariç: 79.90TL
BALKONDA TARIM SETİ - Evsera 3 FULL ile
NASIL KULLANACAKSINIZ A-TOHUMLARINIZ VARSA: 1-Tohumlarınızı Uygun Ortamda Çimlendiriniz.(..
99.90TL
KDV Hariç: 99.90TL
SAKSIDA DOGAL TARIM SETİ
Bitki besini seçimi kullanıcının vermesi gereken en önemli kararlardan biridir. Evsera Bitki Besi..
147.00TL
KDV Hariç: 147.00TL
ORGANİK M.B. Evsera BİTKİ ŞURUPLARI TANITIM SAYFASINA © 2017
Altyapı: OpenCart-TR