EVDE TARIM YAPMAK İSTİYORUM

EVDE TARIM YAPMAK İSTİYORUM

TOPRAKSIZ TARIM NASIL YAPILIR. HABER ÖZETLERİ 

 

 

SHOW TV İÇLAL AYDIN 6. BOLUM 12 TEMMUZ 2016 

HABER ÖZZETLERİ

SAKSIDA, BALKONDA, ÇATIDA, TERASTA, TOPRAKSIZ TARIM NASIL YAPILMALI.

Çok Uğraşıyoruz Toprakta Domates, Çilek, Patlıcan, Biber, Yetiştirmek İstiyoruz. Fakat Bir Türlü Olmuyor. Sebebini Hiç Düşündük Mü?

Basında Çıkan Haber Özetlerini İzlerseniz Size Bir Fikir Verecektir.

Ulusal Kanalların Ana Haberlerinde Ve Canlı Yayınlarda Konuk Olarak Davet Edilen Topraksız Tarım Uygulama Uzmanı Yaşar Özdemir Hoca Önemli Açıklamalarda Bulunuyor. Yaklaşık 40 Bin Dakikalık Haber Yayınlarında Ancak 40 Dakika Özet Olarak Verebiliyoruz. Ayrıntılı Haberleri www.evsera.com Sayfasından İzleyebirsiniz.

  Olmamasının Sebebi Saksıda Bulunan Toprak Güneş Altında Kaldığında 40, 50, 60 ye Dereceye Kadar Çıkıyor. Sonuç olarak; Saksıda Toprağın Pişmesine ve Toprak Özelliğini Kaybetmesine Sebep Oluyor. Sonuçta Biz Bunu Yapamıyoruz İmajı Oluşur.Suç Sizde Değil. Yani Siz Toprakta Topraksız Tarım Yapmış Oluyorsunuz. Gerekli Besinlerle Beslenemediklerinden Dolayı İstenilen Sonuca Alamıyorsunuz. Artık Evsera Bitki Besinleri İle Bu Problem Kökünden Hal Olmuş Oluyor. Siz de Toprağa Göre Çok Verimli Doğal Ve Organik Tadında Balkonda, Çatıda, Terasta, Domates, Çilek, Patlıcan, Ağaçları Yetiştirmek İstiyorsanız; Evsera Bitki Şutlarını Denemelisiniz.Videoda Görmüş Olduğumuz Sistemi Kurmanız Yeterli. Bu Sistem Bir Defa Kuruyorsunuz Senelerce Kullanıyorsunuz www.evsera.com 0533 342 92 07 

 

Alt Kategoriler

ORGANİK M.B. Evsera BİTKİ ŞURUPLARI TANITIM SAYFASINA © 2017
Altyapı: OpenCart-TR