Kategoriler

ARAZİME (ÇATIYA, TERASA) TOPRAKSIZ TARIM SERASI NASIL YAPARIM

Arazinize, çatınıza, terasınıza teknosera yapmak istiyorsanız seranın dış cephesini ve iskeletini kendiniz yaptırdıktan sonra bizimle iletişime geçerek seranın iç dizaynının yapımını ve danışmanlık hizmetini alabilirsiniz. Günümüzde gittikçe yaygınlaşan topraksız teknolojik tarım sistemi ile az alandan daha garanti ve çok verim elde ederek kazanç sağlamak çok daha kolaydır. 

İç dizaynı için gereken malzemeleri tarafımızdan almanız halinde toptan alış durumunuza göre indirim yapılacaktır.

Seranın dış ve iç yapım maliyetleri kullanacağınız malzemelerin kalitesine, metrekareye size olan uzaklığımıza göre değişecektir, bu konuda sabit bir fiyat yoktur. 

TOPRAKSIZ TARIM SERASI MALİYETİ

Seranın dış ve iç yapım maliyetleri kullanacağınız malzemelerin kalitesine, metrekareye size olan uzaklığımıza göre değişecektir, bu konuda sabit bir fiyat yoktur. 

100 metrekarelik topraksız tarım serası için 2017 yılının maliyeti ortalama olarak şu şekildedir;

Dış kısım yapımı: demir + kaplama + işçilik 15-20 bin tl dir. Bulduğunuz usta, kullandığınız malzeme ve işçilere işçiliğe göre bu fiyat değişkenlik gösterir. Evsera ekibi olarak biz seranın dış yapımı ile ilgilenmeyiz.
 
İç kısım yapımı: Seranın iç kısmı Evsera ekibimizce yapılmaktadır, kullandığınız malzeme + istediğiniz işçilik + danışmanlık ile birlikte seranın iç yapım maliyeti 6-7 bin tl yi bulmaktadır. 
 
Unutulmamalıdır ki buradaki bilgiler sektördeki fiyat değişkenliği, bulunduğunuz yer vs. ile değişkenlik göstermektedir. Bulunduğunuz bölgeye göre dış yapım maliyetini kendiniz araştırıp bulacaksınız. İç yapımı için 100 metrekare ile ilgili verdiğimiz tahmini fiyatı göz önünde bulundurarak planınızı kurunuz.
 
 
Evsera ile 100 metrekareden duruma ve şartlara göre 2-3 ton domates yetişebilmektedir. Bunun size kazanç ve maliyetini hesaplayarak hesap ve planınızı yapınız. Bizi "100 metrekareden maliyetim ve kazancım ne olacak" şeklinde aramanız gereksiz olacaktır. Her zaman kâr elde eder ve bu işten kârlı çıkarsınız ama ne kadar kâr edeceğiniz şartlara ve çalışmanıza bağlıdır.
 

Teknosera ile ilgili gereken teknik bilgi ve siparişleriniz için irtibata geçiniz;

Turhan Engin - Topraksız Tarım Uzmanı

0533 261 19 34

0282 650 04 64

engin-turhan@hotmail.com 

Bu kategoride ürün bulunamadı.
ORGANİK M.B. Evsera BİTKİ ŞURUPLARI TANITIM SAYFASINA © 2023
Altyapı: OpenCart-TR