Kategoriler

EVSERA BİTKİ BESİNLERİNE YARDIMCI EK KATKI ÜRÜNLERİ

YARDIMCI EK KATKI ÜRÜNLERİ

GELİŞMENİN YETERSİZ OLDUĞU DURUMLARDA VEYA BAZI MİNERAL EKSİKLİKLERİ GÖRÜLDÜĞÜ DURUMLARDA UYGULAMAK İÇİN KULLANILAN ÜRÜNLERDİR.

5-Evsera Bitki Besin Çeşitleri ve Özellikleri

Toz şeklinde olan ürünlerin tamamı 5 litre suda 5 gram (1, 5 çay kaşığı) çözülerek şurup hazırlayınız.

Evsera Ana maddeleri:

Amatörler ve uzmanlar için 3 çeşit evsera ana ürün çeşitleri mevcuttur.

Evsera -1: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur. Bitkinin Gelişme Döneminde Kök ve Yapraktan Uygulanır. Kök ve Gövde Geliştiricidir.

Evsera -2: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur. Bitkinin Gelişme Döneminde Kök ve Yapraktan Uygulanır. Çiçek ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera -3 Full: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur. Bitkinin Gelişme Döneminde Kök ve Yapraktan Uygulanır. Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Yardımcı maddeleri:

Uzmanlar için kullanılanılması önerilen ek Yardımcı maddeler:

Evsera Organix (Sıvı):  Yarasa, Güvercin, Solucan Gübresi, Enzimlerden Oluşan Birçok Organik Bitkisel Maddelerin Özel Şartlarda Fermente Edilerek Hazırlanmış, Dünyada İlk ve Tek Üründür.  Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Kombi: Toz Bitki Besini Sulandırılınca Şurup Olur. Bitkinin Gelişme Döneminde Kök ve Yapraktan Uygulanır. Gövde, Çiçek ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Ph Düzenleyici (Sıvı): Bitki Besini Litre Suyu Bitkinin Rahat ve Gelişmesini Sağlar. Suyun Sertliğini Giderir. Suda Bulunan Minerallerin Bitkiye Faydalı Hale Getirir. İlaçların Daha Etkili Olmasını Sağlar. Toz Bitki Besinlerinin Rahat Çözülmesini Sağlar. Toz Besinlerin Sulandırılmasında Çok Etkilidir. Tüm Bitki Şuruplarında Litreye 4-5 Damla Katılarak Uygulanır.

Evsera Bitki Besini (Sıvı): Bitki Gelişiminin Her Döneminde Kök ve Yapraktan Uygulanır. Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Fide Besini (Sıvı): Fide Gelişim Döneminde Tohumlar Çimlenmeye Başladıktan Sonra Kök ve Yapraktan Uygulanır. Fidelerde Kök ve Gövde Geliştiricidir.

Evsera Nektar (Sıvı): 10 Litre Suya 8 Damla. Bitki Gelişiminin Her Döneminde Kök ve Yapraktan Uygulanır. Kök, Gövde, Çiçek ve Meyve Geliştiricidir.

Evsera Mağnezyum (Mg) (Sıvı): 10 Litre Suya 10-15 Damla. Klorofilin Yapısında Yer Alır. Bitkide Fotosentez İçin Çok Önemlidir. Eksikliğinde Bitkilerde Gelişimi, Tohum ve Meyve Oluşumu Zayıflar, Meyve Dökülmesi Fazlalaşır. Ayrıca, Bitkide Şeker, Yağ ve Nişasta Oluşumuna Katkıda Bulunur

Evsera Kalsiyum (Ca) (Sıvı): 10 Litre Suya 12-18 Damla. Bitkide Hücre Duvarlarını Güçlendirir ve Çevresel Strese Karşı Bitkinin Direncini Artırır. Kök Gelişimi İçin Gereklidir. Eksikliği Durumunda Kök Sistemi Çok Zayıflar veya Tamamen Durur, Meyveler Yumuşar, Dayanıklılıkları Azalır.

Evsera Demir (Fe) (Sıvı): 10 Litre Suya 15-20 Damla. Demir Bitkilerde Klorofil Oluşumu İçin Mutlak Gereklidir. Fotosentez, Protein, Karbonhidrat Oluşumuna, Solunuma ve Çoğu Enzimin Faaliyetine Yardımcı Olur. Kireç Oranı Yüksek Topraklarda Bitki Tarafından Alımı Zorlaşır. Eksikliğinde Gelişme Geriler, Kalite ve Verim Azalır.

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Evsera PH DÜZENLEYİCİ 500 CC
  EVSERA KALİTESİ İLE... Evsera  pH DÜZENLEYİCİ,SERT SULARDA YUMUŞATICI V..
100.00TL
Evsera pH DÜZENLEYİCİ 1 Litre
  EVSERA KALİTESİ İLE... Evsera  pH DÜZENLEYİCİ,SERT SULARDA YUMUŞATICI V..
150.00TL
EVSERA 3 FULL 250 Gram lık
250 gram Evsera Bitki Besini 250-300 litre suyu bitki besinine dönüştürür. Dilediğiniz her o..
90.00TL
Evsera 3 FULL 500 GRAM lık
500 gram Evsera 3 full Bitki Besini 500-700 litre suyu bitki şurubuna dönüştürür. Dilediğini..
160.00TL
Evsera 3 FULL 1000 GRAM lık
1 kg Evsera 3 full bitki besini 1 ton suyu bitki şurubuna dönüştürür. Dilediğiniz her ortamd..
260.00TL
ORGANİK M.B. Evsera BİTKİ ŞURUPLARI TANITIM SAYFASINA © 2024
Altyapı: OpenCart-TR